ЗА Hyundai Elantra Масло Контрола Вентил ОЕМ 243552B000 24355-2B000
Новак - 34 %

ЗА Hyundai Elantra Масло Контрола Вентил ОЕМ 243552B000 24355-2B000

Достапно за нарачка
DEN 937.92
DEN 619.00
Достапност:


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

За производот

Објектот Тежина:
12kg
Објектот Дијаметар:
12inch
Објектот Ширина:
12inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Висина:
12inch
Објектот Должина:
12inch
Материјал Тип:
243552B000 24355-2B000
Тип На Објект:
Филтри За Воздух
Име На Модел:
243552B000 24355-2B000
Зафатнина:
243552B000 24355-2B000
Година:
243552B000 24355-2B000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
PABOKAY
Специјални Функции:
243552B000 24355-2B000
PABOKAY:
OCV00039

Избор на клиент