Висок Квалитет UHP 190/160W Оригинални Проектор Голи Светилка 9E.Y1301.001 за проектор MP512 / MP512ST
Новак - 5 %

Висок Квалитет UHP 190/160W Оригинални Проектор Голи Светилка 9E.Y1301.001 за проектор MP512 / MP512ST

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
DEN 2280.00
Достапност:


Висок Квалитет UHP 190/160 W Оригинални Проектор Голи Светилка 9 E.Y1301.001 за проектор MP512 / MP512 ST
Модел : 9 E.Y1301.001
Wattage : UHP 190/160 W Светилка Живот : 2000-3000 Часа
Тип : гол сијалица Пакување : стандард пакување
Работи со : Бен П MP512/MP512 ST/MP522/ MP522 ST
MOQ : 1 парче
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
9E.Y1301.001

Избор на клиент