Трговија на големо (12pcs/многу) мека Силикони торта мувла 6 бои кифла форма чоколадо мувла cupcake печење мувла

Трговија на големо (12pcs/многу) мека Силикони торта мувла 6 бои кифла форма чоколадо мувла cupcake печење мувла

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


6 бои,2 парчиња/во боја,12pcs/многу
A. опис :
1.изработени од 100% силикони,храна одделение,мека,абење отпор,handfeel добро.
2.100% природни,innocuity,борбата против корупцијата,зелени производи;
3.мие со вода,
4.температура : -40c-240c
5.може да се стави во микробранова печка,regisrator,roaster
6.големина на : 7*4.5*3.3 cm
12 g/pc
7.пакување : 12pcs/opp вреќа,една боја, два парче,вкупно 6 бои
Б. Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. ние прифаќаме било метод на плаќање,како на пример кредитна картичка,western union,
alipay зачувам,било кој термин ќе го сакате.Но, ние препорачуваме да користите alipay зачувам.
како што е многу безбедност и удобен.
В. Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод,и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 5days откако вашата уплата е завршен.Ако не сте сигурни превозот цена,ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или alitrademanager или било какви други онлајн алатки.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки ад даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
D. Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачите ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да се поднесе clain со logitic компанијата да се врати цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Д. Други Политики :
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
3.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
F. Повратни Информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)
Г. Слика

За производот

Тип:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
JSXDBAKING
Број На Модел На:
hy1-011
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
SGS,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Употреба:
торта
Слика:
Круг
ecofriendly:
Yes
храна frade:
Yes
Материјал:
Силикони
Големина:
7*4.5*3.3 cm
Боја:
6 бои
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
12g
сертификација:
FDA,SGS

Избор на клиент