100ml матирано стакло шише со злато, притиснете пумпа лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

100ml матирано стакло шише со злато, притиснете пумпа лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

Достапно за нарачка
DEN 2298.24
Достапност:


Точка бр : V39-100-1
материјал : СТАКЛО
големина : 100 ML
МАКСИМАЛЕН ДИЈАМЕТАР : 45.5 MM
ВИСИНА : 164 MM

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ML
Број На Модел На:
V39-100-1
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
100ml
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Избор на клиент