20pcs Organza Лента Цвет W/бисер Appliques Занает Свадба A027Lots У ги собереш
Новак - 20 %

20pcs Organza Лента Цвет W/бисер Appliques Занает Свадба A027Lots У ги собереш

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 115.00
Достапност:


100% Сосема Нов
Големина : 42mm ширина прибл
Боја : 8 бои Како сликата
КОЛИЧИНА : 20 компјутери

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
a027
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Никој
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Полиестер / Најлон
Бренд Име:
боја на змејот
Шема:
Полна Боја
Ширина:
42mm
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни

Избор на клиент