100pcs Еден Такт Тактилни Притисни Копче за Префрлање SMD SMT PCB 4 Pin 6 x 6mm x 9mm
Новак - 5 %

100pcs Еден Такт Тактилни Притисни Копче за Префрлање SMD SMT PCB 4 Pin 6 x 6mm x 9mm

Достапно за нарачка
DEN 228.00
DEN 216.00
Достапност:

Име на производ Такт се Префрлите Акција Тип на Еден Количина 100 Компјутери ±2% се Префрлите Големина 6 x 6 x 9mm / 0.23" x 0.23" x 0.35" (W*L*H) Копчето Големина 6 x 3мм/ 0.23" x 0.11"(H*D) Pin Проред 9 4mm x / 0.35" x 0.15"(L*W) Pin Големина 2 x 1mm/ 0.07" x 0.03"(L*W) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

За производот

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на клиент