Велосипедот Циклус Велосипед додатоци Труба Гласно Гроздобер Ретро Bugle Hooter Рог Бел евтини Превозот
Новак - 5 %

Велосипедот Циклус Велосипед додатоци Труба Гласно Гроздобер Ретро Bugle Hooter Рог Бел евтини Превозот

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 365.00
Достапност:


100% Сосема Нов.
Боја : Црна + Сребро.
Материјал : алуминиум легура
Должина : 18cm
Издржливи, времето-отпорни на хром-обложено челик
Класичен труба-стил форма нуди вонвременски ретро изглед
Нов дизајн и стилски
Гласна dual tone објавува rider 's присуство во стил
Ги собере сите видови на велосипеди
Доаѓа со handlebar заградата
Вие освои ' 't пропушти таква добар производ
Пакет Содржина :
1 x Велосипед рог
Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.
Карактеристики :

За производот

Големина:
18cm
Тип:
воздухот рог
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
18480#
Бренд Име:
SAHOO

Избор на клиент