Памук Ткаенини Шарм Пакети,Печатени Ткаенини,120Pcs/Многу Не се Повтори Дизајн Текстилна Ткаенина за Крпеница,Ватенка,Кукла Крпа,20X25cm
Новак - 12 %

Памук Ткаенини Шарм Пакети,Печатени Ткаенини,120Pcs/Многу Не се Повтори Дизајн Текстилна Ткаенина за Крпеница,Ватенка,Кукла

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 1267.00
Достапност:


Печатени Памучна Ткаенина за крпеница,Quilting,DIY рачно изработени 1.Материјал : 100% Памук ткаенини 2.Стил : twill и обичен мешани 3.Големина : 20x25cm/7.9"x9.8"(намалување од рака,1-2cm грешка) 4.Пакување : 120 Компјутери/Многу(нема повторување)со бесплатен ДАР 5.Употреба : Овој материјал може да се користи за quilting, облека, шиење, крпеница,hometextile перници, перничиња,кеси,кукли,завеса, трим, мека мебел, ѕид виси уметност и било каков вид на вашиот занает проекти. 6.Ве молиме Имајте на ум : а.Повеќе than150 дизајни во парк, ќе испрати случаен избор(дизајни и бои се мешаат ) б. Постојат околу 20pcs на ткаенини со груба раб.ако не може да се прифати, ве молиме да не купувам, ви благодариме за вашето разбирање.
Што можете рачно изработени?
100% Памук Ткаенини Шарм Пакети, Печатени Ткаенини,120 Pcs/Многу Не се Повтори Дизајн Текстилна Ткаенина за Крпеница,Ватенка,Кукла Крпа,20 X25cm

За производот

Техника:
Ткаени
Ширина:
20x25cm
Тип:
Poplin Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Велур Ткаенина Тип:
не
Големина:
20X25cm
Пакет:
120 Компјутери/Многу
is_customized:
YES

Избор на клиент