За Jeep Compass 2017 2018 За LHD ABS Мат Страна од клима уред Пропустливи штекер Покрие Декорација внатрешни работи украси Додатоци
Новак - 10 %

За Jeep Compass 2017 2018 За LHD ABS Мат Страна од клима уред Пропустливи штекер Покрие Декорација внатрешни работи украси Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1015.20
DEN 914.00
Достапност:


За Jeep Compass 2017 2018 За LHD ABS Мат Страна од клима уред Пропустливи штекер Покрие Декорација внатрешни работи украси Додатоци
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Левата Рака се Вози САМО! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

За производот

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
2017-2018
Име На Модел:
815741
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.45kg
Материјал Тип:
abs matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.45
Пакет Големина:
25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)

Избор на клиент