3pcs/многу Перика Капа За Правење Перики Со Прилагодливи Рака/ Ткаење Капи Glueless Капи Со ПВЦ Хартија
Новак - 14 %

3pcs/многу Перика Капа За Правење Перики Со Прилагодливи Рака/ Ткаење Капи Glueless Капи Со ПВЦ Хартија

Достапно за нарачка
DEN 331.20
DEN 285.00
Достапност:


Перика Капа За Правење Перики Со Прилагодливи Рака/ Ткаење Капи Glueless Капи Со ПВЦ Хартија
Боја : Црна
Големина : M

За производот

Тип На Објект:
Hairnets
Број На Модел На:
За остварување на перики
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Astrid
Големина:
With adjustable Strap
боја:
Црна
Големина:
M

Избор на клиент