Бесплатен превозот 20~30 mm бисер кристал копчето месо тело МЕШАВИНА на СТИЛОВИ 10PCS/МНОГУ
Новак - 21 %

Бесплатен превозот 20~30 mm бисер кристал копчето месо тело МЕШАВИНА на СТИЛОВИ 10PCS/МНОГУ

Достапно за нарачка
DEN 374.40
DEN 296.00
Достапност:


Големина : 11~23mm
Материјал : Цинк Легура
Позлата : Сребро.
Боја : Јасно
Месо Тело : Да
MOQ : Нема ограничување,само вкупното количество постигнување 10 PCS ќе биде во РЕД,ве молиме оставете количина по стил кога местото цел,или можеби ние сме мешавина на стилови за вас.
Пакување : 1 PC /opp вреќа
Прилагодено : Да,но MOQ треба да стигнат до 100 PCS/color/стил
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
3-10 дена, врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : 5-8 дена
EMS : 10-30 дена
Epacket : 7-15 дена
Кина Пост : 30-50 дена
Пратката стандард
100 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
50 PCS/многу=Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
10 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL/Федекс/UPS/EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Техника:
позлата
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Месо тело
Обликот:
Круг
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BlingSupply

Избор на клиент