Бесплатен Превозот Продажба 500 компјутери / Цвет 7 см Вештачко цвеќе Свила Зголеми Глави Божиќ Свадба Партија, DIY накит декорација
Новак - 20 %

Бесплатен Превозот Продажба 500 компјутери / Цвет 7 см Вештачко цвеќе Свила Зголеми Глави Божиќ Свадба Партија, DIY накит декорација

Достапно за нарачка
DEN 4607.04
DEN 3685.00
Достапност:

Бесплатен Превозот Продажба 500 компјутери / Цвет 7 см Вештачко цвеќе Свила Зголеми Глави Божиќ Свадба Партија, DIY накит декорација Материјал : висок квалитет на свила Цвет дијаметар : 7 см Количина : 500 компјутери / Цвет Ако ви треба други мешани бои, ве молиме, напишете ми се Меша боја е достапен. Свадби, партии, прозорецот за декорација. Направи забелешка на боја. Кога ќе ја поставите вашата цел.

За производот

Бренд Име:
YY-tesco
Број На Модел На:
ds212112
Стил:
Цвет
Повод:
Различни фестивали
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, цвеќе

Избор на клиент