Бесплатен превозот 24*17mm цвет форма кристал копчето flatback разубавувањето 10PCS (BTN-5406)
Новак - 21 %

Бесплатен превозот 24*17mm цвет форма кристал копчето flatback разубавувањето 10PCS (BTN-5406)

Достапно за нарачка
DEN 326.40
DEN 258.00
Достапност:


Големина : 24*17mm
Материјал : Цинк Легура
Позлата : Сребро.
Боја : КАКО на сликата,треба повеќе бои?Ве молиме контактирајте ме
Месо тело : НЕ
MOQ : 10 PCS
Пакување : 2 ПАРЧИЊА/opp вреќа
Прилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)
Купување барање
За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред youplace ред
За големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!
Обработка на време
5-15 дена врз основа на акции
Превозот време
DHL/ Федекс/UPS-от : 5-8 дена
EMS : 10-30 дена
Epacket : 7-15 дена
Кина Пост : 30-50 дена
Пратката стандард
100 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
50 PCS/многу=Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
10 PCS/многу= Epacket(САД)/Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
>$200 за една нарачка, Експрес сервис(DHL/Федекс/UPS/EMS) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Ако купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,тогаш ние willhelp ќе брод од експрес(DHL/Федекс/UPS/EMS)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборови
Враќање
Реконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
BlingSupply
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Монистра
Број На Модел На:
BTN-5406
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал

Избор на клиент