50pcs Злато на Ѕвонење Титаниум Пирс Топката Усна Јазик Labret Прстени Тело Накит Многу Пирсинг Топката Bulks Унисекс Накит
Новак - 16 %

50pcs Злато на Ѕвонење Титаниум Пирс Топката Усна Јазик Labret Прстени Тело Накит Многу Пирсинг Топката Bulks Унисекс Накит

Достапно за нарачка
DEN 396.96
DEN 334.00
Достапност:


Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста ,и тоа трае околу 25-55 дена да пристигнат.2 mm,матични должина : 8мм(+)1mm,Топката големина : 4mm
Количина : 50 компјутери во polybag
Состојба : Нова
Answer : ___________________________ Note :
1.
цел ,ние ќе ги испрати надвор од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (24 земји ).П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
разговор : 1 инч = 2.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.54 см или 1cm = 0.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.Конус ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.393 инчен
Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.П : јас се уште не добиле објект по 35 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 55от,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
Повеќе Предмети :
1. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Ако вашата вкупна вредност е >$150 ,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-15 дена пристигне ( делови земји).
50pcs Нови трговија на Големо Мода Тело Накит Многу Пирсинг Топката Злато на Ѕвонење Титаниум Пирс Bulks Унисекс Накит [BB107*50]
Опис :
Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик со злато позлатен
Матични Мерач/кол : 17g/1.

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BB107
клучен збор:
Телото Накит
Клучни зборови:
трговија на големо мода накит
клучен збор :
нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови:
трговија на големо носот прстени
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
клучен збор :
усна прстен
клучни зборови:
јазик прстен

Избор на клиент