Зелено и Жолто & Rose Red Геометриски Waterdrop Pendant Ѓердан Цветен Акрилик Буци Девојка Ѓердани
Новак - 11 %

Зелено и Жолто & Rose Red Геометриски Waterdrop Pendant Ѓердан Цветен Акрилик Буци Девојка Ѓердани

Достапно за нарачка
DEN 303.84
DEN 270.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Жолта
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
xl00460
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
1-4CM
производство име:
Зелено И Жолто & Rose Red Геометриски Waterdrop Pendant Ѓердан
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Боја:
Зелено И Жолто & Црвена Роза
Производство & Снабдувач:
Qingdao Shijie Модни Додатоци
Стил:
Моден
Клучни зборови:
Цветен Акрилик Буци Девојка Ѓердани
Пол:
Жените,Девојка
Материјал:
Акрилик
Должина:
20-80CM

Избор на клиент