Бесплатен Превозот! 1pc Voltmeter производство suite / електронска diy комплет
Новак - 15 %

Бесплатен Превозот! 1pc Voltmeter производство suite / електронска diy комплет

Достапно за нарачка
DEN 396.00
DEN 336.00
Достапност:


Бесплатен Превозот! Voltmeter производство suite / електронска diy комплет
Пакет Име : voltmeter полнење Полнење Модел : VOT-8 Оперативен напон : 3.5 ~ 25 V PCB големина : 33 * 52mm Мерен опсег : 0 ~ 30 V Мерење на точноста : 0.1 V Две-жица систем (се мери со напон од VOT-8-погон), на мерен опсег е од 3,5 до 25. Три-жица (од страна на група на 3.5 ~ 25 V напон снабдување за VOT-8), на мерен опсег е 0 ~ 30 V. Добредојдовте на нашиот s хоп, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!! Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13.80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2.7 V 360 F 2.7 V 400 F супер capacitor US$ 5.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12.85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.85 /многу
10 парчиња / многу

За производот

Број На Модел На:
Нови
is_customized:
Yes
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Избор на клиент