Случај за iPhone за Samsung Галакси S5/S6/S6 edge/S6 работ Плус/ S7 / S7 работ 5 5S SE 6 6S Плус Модни Луксузни Висок Квалитет Маска
Новак - 20 %

Случај за iPhone за Samsung Галакси S5/S6/S6 edge/S6 работ Плус/ S7 / S7 работ 5 5S SE 6 6S Плус Модни Луксузни Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај за i Phone за Samsung Галакси S5/S6/S6 edge/S6 работ Плус/ S7 / S7 работ 5 5 S SE 6 6 S Плус Модни Луксузни Висок Квалитет Маска

За производот

Материјал:
За Галакси S5, За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За Галакси S6, За Галакси S6 Работ, За S6 Работ Плус, За Галакси S7, За Галакси S7 Работ, За Galaxy Note 3, За Галакси Забелешка 4, За Галакси Забелешка 5
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5,iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S6 работ плус,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Galaxy Note III,Galaxy Note4,Забелешка 5
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6s,iPhone 6s плус
Големина:
for sansung samsun sumsung hoesje carcasas etui caso fundas coque capa
Место на Потекло:
Случај За iPhone За Samsung Галакси S5/S6/S6 edge/S6 работ Плус/,vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
is_customized:
Case For iPhone For Samsung Galaxy S5/S6/S6 edge/S6 edge Plus/
Број На Модел На:
Случај За iPhone За Samsung Галакси S5/S6/S6 edge/S6 работ Плус/
Бродови Од:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Карактеристики:
За Samsung iPhone 5 5S SE за sansung samsun sumsung hoesje carcasas
Најчестиот Вид:
За Samsung телефон coque случај Галакси S5/S6/S6 edge/S6 ќелија
Водоотпорен:
За Samsung покрие carcaso телефонот вера Плус/ S7 / S7 работ мобилен
Димензии:
За iPhone 5 5S SE телефон etui покрие 5 5S SE 6 6S Плус Мода
Инсталација:
За iPhone 5 5S SE телефон celular торба Луксузни Висок Квалитет Маска
дизајн:
Животно,Симпатична,Транспарентна
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент