Моден Накит Amazonite Камен Запирка Pendant15x30mm мода накит ѓердан Pendant 20pcs/многу

Моден Накит Amazonite Камен Запирка Pendant15x30mm мода накит ѓердан Pendant 20pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 1891.20
Достапност:


Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена . Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. Ви благодариме за вашето трпение!.Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
Што се очекува да се добијат ПОЗИТИВНИ повратните информации и 5-ѕвезда оценка од вас ако сте среќни со нашите производи. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц и Кристали/Заоблачено Кварц,Labradorite ?, сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат.
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.килограм
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена . Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
Скапоцен камен приврзоци
Метали Тип:
Никој
Шарм Тип:
камен точка
Главниот Камен:
Amazonite
Камен Методот На Третман:
Природни
is_customized:
Yes

Избор на клиент