Бренд Нови UHP 190/160W Оригинални Проектор Гола Сијалица 5J.J1V05.001 за MP525P со 180 дена гаранција
Новак - 5 %

Бренд Нови UHP 190/160W Оригинални Проектор Гола Сијалица 5J.J1V05.001 за MP525P со 180 дена гаранција

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
DEN 2280.00
Достапност:


Бренд Нови UHP 190/160 W Оригинални Проектор Гола Сијалица 5 J.J1 V05.001 за MP525 P со 180 дена гаранција
Модел : 9 E.Y1301.001 СВЕТИЛКА Тип : UHP
Wattage : 190/160 W Светилка Живот : 2000-3000 Часа
Тип : гол сијалица Пакување : стандард пакување
Работи со : Бен П MP525 P
MOQ : 1 парче
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
5J.J1V05.001

Избор на клиент