CO2 Atomizer Систем Diffuser Аквариум Јаглерод Диоксид Реактор Аквариум Вода на Растенијата Случаен Боја

CO2 Atomizer Систем Diffuser Аквариум Јаглерод Диоксид Реактор Аквариум Вода на Растенијата Случаен Боја

Достапно за нарачка
DEN 142.56
Достапност:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Лесен за инсталација. Заштеда на енергија. Обезбеди елегантен изглед за вашата риба резервоарот. Одлична CO2 распуштање стапка. Материјал : Алуминиум Должина : 6cm/2.34"(приближно) Префинетост првенство дијаметар : 24mm Боја : Случајни боја(Ако сте се купи на повеќе од еден, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои.) Количина : 1 компјутер Забелешка :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Аквариум CO2 Atomizer x 1 Морон x 1 (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


За производот

Бренд Име:
szrandy
моќност:
Други
Број На Модел На:
2S9291
Материјал:
Алуминиум
Должина:
6cm/2.34''(approx)
боја:
случаен боја

Избор на клиент