300cc 400cc АТВ високи перформанси carburetor месинг плови

300cc 400cc АТВ високи перформанси carburetor месинг плови

Достапно за нарачка
DEN 408.00
Достапност:


300cc 400cc АТВ високи перформанси carburetor месинг плови
Не се откаже carburetor кога тој беше скршен, поправка колекции ви помогне.
1) За 125 CBS carburetor
2)Висок квалитет со добра цена
3) Sld од страна на производителот директно
FEDEX,UPS-от,DHL.. Овие може да ги пратите на сите информации на време.
Следење веб :
Aliexpress превозот : http : //activities.aliexpress.com/aliexpress_shipping.php?spm=a2g0s.9042647.4.6.p1 A0nr
Ве молиме почекајте за повеќе денови кога не можете да ги пратите на тоа, и ќе забележите на испорача време. Бидете во контакт со нас.
Работно време : понеделник - сабота
Затворени во неделата
Време на испорака
Плаќање
1.Плаќањето треба да биде направено во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.
2.Било probelm во плаќање, кликнете тука :
Услуга На Клиентите
1.Било probelm во Aliexpress, можете да побарате од нас, ние сме среќни да ви помогнат.
2.Откако ќе го примите ќе производи, било dissatisfactory место, можете да фотографирате и да се јавите на нашите по-продажба, тие ќе се справи со тоа.
Повратни информации
1.По добивање на производи, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Ви благодарам многу!
2.Ве молиме не заборавајте да го напушти вашето богатство коментар, тоа е важно за нас и добра препорака за други клиенти.

За производот

Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
RB-F150
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Дувачкиот
Број На Модел На:
RB-F150
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент