Бесплатен превозот 3D печатач Makerbot млазницата МК 8 diameter0.2mm

Бесплатен превозот 3D печатач Makerbot млазницата МК 8 diameter0.2mm

Достапно за нарачка
DEN 475.20
Достапност:


3d печатач Makerbot млазницата MK8 дијаметар 0.2 мм
Дијаметар : 0.2 мм
Калибар : 1.75 mm
Материјал : бакар
Големина : 6*13mm
Завртка : M6
Количина : 10pcs
На друг производ за 3 D печатач
Пакување : 1.Според нашите клиенти Ние го продаде на друг производ за 3 D печатач со pack . Еден пакет се вклучуваат : 10 компјутери млазницата за 3 D печатач Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба. се продава од пакет или парче. Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт. ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Контакт : Trista Zhang Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune начин на Плаќање : или Банкарски трансфер T2.5 менгеме плоча се вклопуваат со 6mm T2.5 тајмингот појас US$ 28.75 /многу
5 парчиња / многу
T2.5 Алуминиумски времето макара и СТП T2.5 отворете времето појас со 10мм појас ширина САД$ 66.90 /пакет
слободен брод 2бр 16 T2.5 Алуминиумски времето појас макара и 2m СТП T2.5 отворете времето појас US$ 22.60 /пакет
СТП Отвори Времето Појас T5 со 10мм појас ширина 10m должина US$ 13.50 /многу
10 метри / многу
T2.5-6 Open Времето Ремени Појас со СТП US$ 22.95 /пакет

За производот

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент