YH-PB39 5pcs/многу Camelian Злато Аллах Pendant Исламската Молитва Монистра Муслимански 33beads Аллах Misbaha Sibha

YH-PB39 5pcs/многу Camelian Злато Аллах Pendant Исламската Молитва Монистра Муслимански 33beads Аллах Misbaha Sibha

Достапно за нарачка
DEN 1656.00
Достапност:

95 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB01 Златна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 34. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.99 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB10 Gunblack Јасно Кристал, Отворајќи Аллах хривнија Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 37. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.00 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB07 Тиркизна Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија US$ 32.50 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB14 Топла Црвена Shamballa Нараквица Со Црвениот Кристал, Отворајќи Аллах Шарм Хривнија Муслимански Хривнија US$ 39.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.5 инчи во мерењето. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
YH-PB39
Материјал
кристал го отвори АЛЛАХ 8мм монистра, 3мм мали l монистра
Должина
за 16inch
tassel должина
околу 2,6 инчи
Тежина
60g
Топла Продажба Странично Крстот Нараквици
YH-AB02 Сребро Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 34. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.50 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB17 Лимон Жолта Најновите Shamballa Хривнија Кристал Аллах Муслимански Хривнија US$ 42.00 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB15 Изгорени Портокал, Отворајќи Аллах Shamballa Хривнија Муслимански Хривнија US$ 39.50 /многу
5 парчиња / многу
Пакување Детали
Производство&Инспекција Процес
Shippment
1.50 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB20 Праска Аллах Shamballa Хривнија Кристал Аллах Шарм Musilim Хривнија US$ 42.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.00 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB19 Светло Сина Аллах Shamballa Хривнија Аллах Шарм Musilim Хривнија US$ 42.99 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB03 Злато се Зголеми на Ѕвонење Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 44.00 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB04 Пиштол Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 36.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.95 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB06 Џет Црна Аллах Муслимански Хривнија Аллах Shamballa Хривнија US$ 36. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН. Нормално разликите во големината приближно 0.95 /многу
5 парчиња / многу
YH-AB09 Tibeten Dzi Ахат Злато Аллах Хривнија Муслиман, Аллах Хривнија US$ 34. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини.

За производот

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YH-PB39
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Расположение Tracker
Должина:
14.3inch
Должина:
16inch
tassel должина:
2.6 инчен
Метал Заврши:
Злато
is_customized:
Yes
Должина:
16inch
Број На Модел На:
YH-PB39

Избор на клиент