(100pcs/многу) T4A 250V 6x30mm Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен,4А-4Amp.

(100pcs/многу) T4A 250V 6x30mm Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен,4А-4Amp.

Достапно за нарачка
DEN 4751.04
Достапност:


Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Тековната 4А - ( T4 A ), Напон 250 V AC.
Големина : Ø6mm x L30 mm / 0.23" x 1.2"
Количина : многу од 100 парчиња.
Мултинационалните Безбедност Одобрени.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Pb Слободни, Ro HS Согласност.
*******************************************************************************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

За производот

Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Стандарди За Безбедност:
АДС
Број На Модел На:
ФУ-630-T4A-100
Употреба:
Висок Напон

Избор на клиент