Принцезата Софија Се Облекуваат Костим Девојка Облечи Принцезата Софија Пурпурна Меки Фустан Голема Ливчиња Принцезата Софија Бесплатен Превозот Девојка Се Обле
Новак - 35 %

Принцезата Софија Се Облекуваат Костим Девојка Облечи Принцезата Софија Пурпурна Меки Фустан Голема Ливчиња Принцезата Софија

Достапно за нарачка
DEN 1052.16
DEN 684.00
Достапност:

Принцезата Софија Се Облекуваат Костим Девојка Облечи Принцезата Софија Пурпурна Меки Фустан Голема Ливчиња Принцезата Софија Бесплатен Превозот Девојка Се Облекуваат
Бренд Име : СРЕЌЕН ОСТРОВОТ Пол : Деца Девојка Материјал : Полиестер и Е прилагодена : Да Item Type : Софија Принцеза се Облекуваат За Деца Посебен Употреба : Корпоративен Имиџ/Производ, Промоција/ Поединец Или Collective Entertainment Функција : Софија Принцеза се Облекуваат Cosplay Облека Големина : 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T 8 T 9 T 10 T Внимание : 1.Не долготрајна изложеност на сонце на високи температури. 2.Не долго дожд, се обрне внимание на одржување. Големина Должина (cm) Градите (cm) Укажуваат на тоа висина(cm) Изберете Возраст Големина 100 78 31 85-100 3 T 110 80 32 100-110 4 T 120 82 33 110-120 5 T 130 84 34 120-130 6 T 140 85 35 130-140 7 T,8 T 150 86 36 140-150 9 T,10 T
Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

За производот

Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
СРЕЌЕН ОСТРОВ
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Aisha принцеза се облекуваат
Знаци:
принцезата софија
Ткаенина Тип:
Chiffon
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Бал
Должина На Ракав:
Редовни
Sleeve Стил:
Моден
Стил:
Лолита Стил
Одделот За Името:
Деца
Здолниште категорија:
Се облекуваат
здолниште стил:
Pleated здолниште
Големина:
3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T

Избор на клиент