1 Тркалаат 5cmx10m Отворено Лепило селотејп Маскирна Водоотпорен Војска Завој Лов Airsoft Снимање Пиштол Тактички Лента Обвива
Новак - 20 %

1 Тркалаат 5cmx10m Отворено Лепило селотејп Маскирна Водоотпорен Војска Завој Лов Airsoft Снимање Пиштол Тактички Лента Обвива

Достапно за нарачка
DEN 202.08
DEN 162.00
Достапност:


Големина : 5cm x 10m (по рашири)
Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет
Кампување, Лов, Маскирна Стелт Лента
Овозможува изолација од студ површини (исклучително корисно за метални површини)
Одличен како прикривање помош
Може да се намали некој отсјај или сјај на објектот користи
Идеален за оружје, домет, двоглед, рефлектори, нож се справува & sheaths, муниција клипови, куjни и повеќе
Се користи за покривање на основните елементи, вклучувајќи оружје за чистење колекции, преносни компјутери
Се користи за да се камуфлира опрема, вклучувајќи и оружје, факели, колби
Се користи за ситни поправки на опремата
Се користи како прикривање помош
Снимката не е корисна само за воените, но, исто така, одличен за секој кој работи на отворено
1* Маскирна Лента
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Тип:
Лента
DIY Материјали:
Дрво
Лента Тип:
Филамент Лента
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Лента

Избор на клиент