Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за arduino

Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за arduino

Достапно за нарачка
DEN 142.56
Достапност:

Добредојдовте на нашата Продавница !!!
40pcs 20cm 2.54 mm 1pin Женски
за Женската скокач жица Dupont кабел
2.54 mm 1pin
Женски Женски
Должина : 20cm
Количина : 40pcs(40pcs x 1)
40pcs 20cm 2.54 mm 1pin Машки да се Женски скокач жица Dupont кабел
2.54 mm 1pin
Машки да се Женски
Должина : 20cm
Количина : 40pcs(40pcs x 1)
40pcs 20cm 2.54 mm 1pin Машки да Машки скокач жица Dupont кабел
2.54 mm 1pin
Машко на Машко
Должина : 20cm
Количина : 40pcs(40pcs x 1)
што ќе биде (40 m-m) + (40 м-f) + (40 f-f) = 120 вкупно кабли

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови

Избор на клиент