Naomy&ZP Љубов Ткаенината Хривнија Индискиот Накит За Жените Кристал Женска Нараквици & Алки Бохемски Готски Femme Мода Накит
Новак - 20 %

Naomy&ZP Љубов Ткаенината Хривнија Индискиот Накит За Жените Кристал Женска Нараквици & Алки Бохемски Готски Femme Мода Накит

Достапно за нарачка
DEN 232.32
DEN 186.00
Достапност:


За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Број На Модел На:
Naomy-BL-0031
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Топката
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Железо
Тежина:
32g

Избор на клиент