Нови 8cm фан 2 heatpipes,кула страна разнесени,Intel LGA775/1155/1156,AMD 754/939AM2/AM2+/НА3 FM1/FM2, процесорот радијатор,CPU ВЕНТИЛАТОР,CPU ладилник
Новак - 7 %

Нови 8cm фан 2 heatpipes,кула страна разнесени,Intel LGA775/1155/1156,AMD 754/939AM2/AM2+/НА3 FM1/FM2, процесорот радијатор,CPU

Достапно за нарачка
DEN 719.04
DEN 669.00
Достапност:


Опис :
Процесорот кулер heatsink фан е 100% сосема нов и висок квалитет.
Тоа е нов дизајн,бакар ПРОЦЕСОРОТ heatsinks,
8cm 80mm 3 Pin интелигентни ниско ниво на бучава и силен ветер фан.тоа е најдобар избор за гејмер и centrer систем.
Пакетот вклучува : 1pcs
1. 2 × 6mm ефикасна топлинска цевка, дното ексклузивно на HDT патентирана технологија
2. Обликот на бранот fin дизајн да се зголеми за ладење област за подобрување на вкупните перформанси
3. На страна парче тока FIN дизајн за подобрување на цврстина за да се обезбеди ладење дуктус мазни
4. Патент монтажа клип дизајн е целосно компатибилен со делови од мејнстримот платформа на апликација
Одговараат за :
Intel LGA775/1155/1156/1366
AMD НА3/AM2+/AM2

За производот

Бучава:
20dBA
Тип:
Heatsink
Бренд Име:
STW
Фан Големина:
8cm
Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
S83

Избор на клиент