Sunjolly Дијамант Случај Кристал Bling Покрие fundas coque за Samsung Галакси S9/ S8 Плус S7 S6 Работ Плус S5 S3 S4 Забелешка 8 5 4 3
Новак - 0 %

Sunjolly Дијамант Случај Кристал Bling Покрие fundas coque за Samsung Галакси S9/ S8 Плус S7 S6 Работ Плус S5 S3 S4 Забелешка

Достапно за нарачка
DEN 417.12
DEN 417.00
Достапност:


Луксузна 3 D Боја Дијамант Телефон Случај Кристал Bling Покрие Компатибилен Модел : за Samsung Galaxy S4 i9500, за Samsung Галакси S5 i9600, за Samsung Галакси S6, за Samsung Галакси S6 Работ, за Samsung Галакси S6 Работ Плус, за Samsung Галакси S7, за Samsung Галакси S7 Работ, за Samsung Галакси S8, за Samsung Галакси S8 Плус, за Samsung Галакси S9, за Samsung Галакси S9 Плус, за Samsung Галакси Забелешка 5, за Samsung Галакси Забелешка 4, за Samsung Галакси Забелешка 3 Функција : *100% Сосема нов и Висок Квалитет *Направен од високо-квалитетни Материјали. *Моден дизајн,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. *Го заштити вашиот од прашина,гребење и шок. *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. *Овој случај е многу луксуз и убава, Совршен За Сегашната На Вашиот телефон

За производот

Материјал:
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S5,Галакси S8 Плус,Галакси S6 работ плус,I9500 Galaxy S IV,I9300 Галакси SIII
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Samsung Galaxy S9 Phone Cover
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
кристал случај
Тип:
кристал случај
Бренд Име:
sunjolly
дизајн:
Jewelled
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S8 Телефон Случај
Стил:
Луксуз, Bling
Функција:
боја дијамант
погоден:
Жена Случај, девојка случај, подарок
Видови:
Дијамант Школка, Уво Случај , Кристал Телефон Случај
Alises:
fundas, carcasa, capa, coque, став
Пакет:
со OPP вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
боја:
Црвена, Сина, Роза, Зелен

Избор на клиент