6.3-8.2 cm Мода брошеви Златна Боја микс Брошеви Brooch Pin За Жените, парична Казна Накит За Мажи Жени Мода Облека, модни Додатоци
Новак - 18 %

6.3-8.2 cm Мода брошеви Златна Боја микс Брошеви Brooch Pin За Жените, парична Казна Накит За Мажи Жени Мода Облека, модни Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 157.44
DEN 129.00
Достапност:


За производот

Тип На Производ:
Значки
Функција:
3D,без Никел
Значка Тип:
Pin-От На
Метал Тип:
Цинк Легура
Големина:
6.3cm-8.2cm
Бренд Име:
TQ
Техника:
позлата
Главен Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Обликот:
Убаво

Избор на клиент