Uloveido Свадба Накит Сетови за Жените Сребрен Накит Мода Кристал Накит Свадба Ѓердан Обетки Прстен Додатоци T187
Новак - 25 %

Uloveido Свадба Накит Сетови за Жените Сребрен Накит Мода Кристал Накит Свадба Ѓердан Обетки Прстен Додатоци T187

Достапно за нарачка
DEN 523.68
DEN 393.00
Достапност:


Накит Сетови 925 Sterling Silver Целосна CZ Циркон Bijoux Мода Слатка Круг четири стил За Жени Свадба Додатоци
Накит Сетови 925 Sterling Silver Целосна CZ Циркон Bijoux Мода Слатка Круг четири стил За Жени Свадба Додатоци Накит Сетови 925 Sterling Silver Целосна CZ Циркон Bijoux Мода Слатка Круг четири стил За Жени Свадба Додатоци

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
свадба постави
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
африкански накит сетови 18k:
кристал свадба накит сетови
свадба постави:
моден накит

Избор на клиент