Бесплатен Превозот UHP 190/160W Оригинални Проектор Гола Сијалица RLC-035 за Приказ на sonic PJ513 / PJ513D / PJ513DB
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот UHP 190/160W Оригинални Проектор Гола Сијалица RLC-035 за Приказ на sonic PJ513 / PJ513D / PJ513DB

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
DEN 2645.00
Достапност:


Бесплатен Превозот UHP 190/160 W Оригинални Проектор Гола Сијалица RLC-035 за Приказ на sonic PJ513 / PJ513 D / PJ513 DB
Број на модел : RLC-035
Дел Број : 9 E.08001.001
Сијалица Тип : UHP190/160 W
Живот време : 2000-3000 часа
Fittable проектор модели : Приказ на Sonic PJ513/PJ513 D/PJ513 DB
Пакувањето : Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина : 1 парче
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

За производот

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
RLC-035

Избор на клиент