Супер меки Црна справи со girps+црно-бели Гас линија Гас Решат фокс Нечистотија Јама Велосипед делови
Новак - 5 %

Супер меки Црна справи со girps+црно-бели Гас линија Гас Решат фокс Нечистотија Јама Велосипед делови

Достапно за нарачка
DEN 746.40
DEN 709.00
Достапност:


Супер меки Црна справи со girps+црно-бели Гас линија Гас Settl

За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Име На Модел:
22mm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент