Mordoa Повеќе Стил на Нов Објект Сива/Црна/Црвена Роза/Лен Сомот Материјал Ѓердан Екранот Плоча L pendant Рек Накит Екранот Стојат
Новак - 7 %

Mordoa Повеќе Стил на Нов Објект Сива/Црна/Црвена Роза/Лен Сомот Материјал Ѓердан Екранот Плоча L pendant Рек Накит Екранот Стојат

Достапно за нарачка
DEN 465.12
DEN 432.00
Достапност:


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Дрво
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : 0 cm( Исправи Должина ) ,0cm (Ширина)

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Тежина:
450g
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Број На Модел На:
B526
Материјал:
Дрво
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на клиент