AZORA Златна Боја Нерегуларни Злато Кубни Циркони Капка Обетки TE0047
Новак - 10 %

AZORA Златна Боја Нерегуларни Злато Кубни Циркони Капка Обетки TE0047

Достапно за нарачка
DEN 420.96
DEN 379.00
Достапност:


100% Сосема Нов
Стил : Мода Обетки
Материјал : Животната средина цинк легура на Злато во Боја, ААА+ Кубни Камен Циркони
Големина : ве молиме проверете слика(инчи)
Облечен Повод : Партија / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
Новодојдени Златна Боја Кубни Циркони Камен Капка Обетки

За производот

Бренд Име:
azora
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TE0047
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Mainstone:
Stellux Австриската Кристали и врвен квалитет CZ целосна поплочен
Тежина:
5.6g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент