Метал Mesh Ткаенини Metalic Sequin Ткаенина Завеса Sequined Завеси Плоштадот Сребро Црна Златна Ткаенина Додаток Завеса Табела
Новак - 6 %

Метал Mesh Ткаенини Metalic Sequin Ткаенина Завеса Sequined Завеси Плоштадот Сребро Црна Златна Ткаенина Додаток Завеса Табела

Достапно за нарачка
DEN 945.60
DEN 889.00
Достапност:


Метал Mesh Ткаенини Metalic текстил, Метал Sequin Sequined Ткаенина Завеса Плоштадот 24x20cm ЗЛАТНИ СРЕБРЕНИ ЦРНА бесплатен превозот
Стил - FABMENTAL-003
Содржина - Алуминиум
Големина – 24cm x 20cm (meature по прошири, намали со рака, tolearance 2cm)
Плоштад Димензија - 3ММ
Пакување - 1 Piece Секоја Боја; Вкупно 3 парчиња
Боја - Златен / Сребрена / Црна

За производот

Ширина:
24cm
Техника:
Nonwoven
Тип:
mesh ткаенини
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Плетени Тип:
weft
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Unbleached
Nonwoven Техника:
Бод-Спои

Избор на клиент