5g X 50 висок квалитет розова двоен ѕид круг празни козметички крем шишиња, тегли контејнери ,мали пластични тенџере , примерок PP калај
Новак - 5 %

5g X 50 висок квалитет розова двоен ѕид круг празни козметички крем шишиња, тегли контејнери ,мали пластични тенџере , примерок

Достапно за нарачка
DEN 1536.00
DEN 1459.00
Достапност:


5g X 50 висок квалитет розова двоен ѕид круг празни козметички крем шишиња, тегли контејнери ,мали пластични тенџере , примерок PP калај
Капацитет : 5g(двапати ѕид)
Големина : 36 X28(висина) MM
Материјал : ПП
Боја : розева
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот. Вратени предмети мора да се дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта.
Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно!

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
5g 5ml
Број На Модел На:
Примерок козметички сад
is_customized:
Yes
Оригиналното место :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Запечатување Тип:
завртка капа
Употреба:
за нега на кожата крем / око крем / суштината
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
боја:
Пинк
двоен ѕид:
Yes
Пластични Тип:
PP
Површината Ракување:
печатење на екран

Избор на клиент