Висок Квалитет Крем Faux Бисер и Диско Кристал Топката на Жените Бразлетна и Ѓердан Студ Обетки Накит Сетови

Висок Квалитет Крем Faux Бисер и Диско Кристал Топката на Жените Бразлетна и Ѓердан Студ Обетки Накит Сетови

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:

Жените Вечер Накит Поставува боја на слонова коска Бисер на Вратот... $4.99 Сребро Позлатен БЕЛА Faux Бисер и Кристал... $5.99 Сребро Позлатен Јасно Кристал Кристал Двојно... $14.97 $15.96 Злато Позлатен Крем Бисер Вода Капка Бисер и ... $13.99 Бел Бисер Сребро Позлатен Светкавиот Кристал ... $13.89 Висок Квалитет Крем Faux Бисер и Диско Рајна... $15.00 Сребро Срцето Свадба Накит Сетови 3 Реда Креа... $15.89 Fress Превозот ! Роуз Злато Позлатен Крем Бисер... $15.96
Карактеристики
Многу убаво СРЕБРЕН ТОН свадба и булчински крем бисер ѓердани и обетки во собата.
Ѓердан : 17" со приближно 3" продолжување синџир;
Бразлетна : Ова е еластична Нараквица со 8мм бисери и 10мм кристална топка
Обетки : 8mm студ обетки;
На ѓердан бисер е во 8мм години;
На Кристална топка е 10мм со јасни кристал кристали;
Бисер е со Висок Квалитет Крем Faux Бисер.
Квалитетот е многу голем !!!
Фото
За Плаќање & Превозот
Ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може, откако исплата потврди од страна на али-експрес систем, ние ќе брод надвор outr стоки во рамките 48 Hours.
Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина/HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex Експрес
Објектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако исплата потврди. Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 2-4 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPS-от, ЕМС... Експрес испорака (DHL, EMS, UPS-от, Fed EX) : Обично тоа ќе трае 3-7 дена, но овој вид на превозот не е бесплатно, и се Изразуваат трошоците се менува од време на време, значи, ако сакате да го користите DHL или други Express, ве молиме контактирајте не за цена прво.
Повратни Информации Политика :
Ние сме посветени да ви нудиме Врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да ја напушти која и негативни повратни информации ,ви Благодарам многу!
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот што го сретна, и тоа нема да ве изневерам.
Политика На Враќање
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Обично ние нудиме замени предметот или да ви даде целосна наплата, ако некој објект што треба да се вратат поради нашите грешки, тогаш ние сме среќни да плаќаат поштарина. Затоа ве молам дозволете ми да знам пред да замине било негативни повратни информации, ви благодарам многу!

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Вратот+обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
151
Birthstones:
Февруари
Главниот Камен:
Кристал
Накит Тип:
свадба накит сет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент