80ml матирано стакло шише со злато, притиснете пумпа ,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

80ml матирано стакло шише со злато, притиснете пумпа ,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

Достапно за нарачка
DEN 2240.64
Достапност:


Точка бр : V39-80
материјал : СТАКЛО
големина : 80 ML
МАКСИМАЛЕН ДИЈАМЕТАР : 41 MM.
ВИСИНА 162.5 MM
за објектот :
Телото на шишето е МАТИРАНО СТАКЛО ТЕГЛА ,Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Материјалот е безбедна и чиста.
ова е новиот дизајн , што има злато и сребро за вашиот referrence .
pls истрага ако имаме акции пред ставање на ред
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
80ML
Број На Модел На:
V39-80
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
80ml
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Избор на клиент