100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Неправилни Форма Природни Пурпурна Amethysts Кластер Кристал Прст Прстен Шарм Накит
Новак - 24 %

100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Неправилни Форма Природни Пурпурна Amethysts Кластер Кристал Прст Прстен Шарм Накит

Достапно за нарачка
DEN 308.64
DEN 235.00
Достапност:


100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Неправилни Форма Природни Пурпурна Amethysts Кластер Кристал Прст Прстен Шарм Накит
Количина : 1 Buc
Големина на : (за) 12 X20-16 X24 mm
Тежина : (за) 6 g/еез
Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ви благодариме за секој клиент. Вашето задоволство е моја #1 целта. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг

За производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент