Најновите DIY MP3 Zishan Z1 DSD Играч Lossless Музика MP3 HiFi Музичкиот Плеер Поддршка Слушалки Засилувач DIY USB Звучна картичка
Новак - 13 %

Најновите DIY MP3 Zishan Z1 DSD Играч Lossless Музика MP3 HiFi Музичкиот Плеер Поддршка Слушалки Засилувач DIY USB Звучна

Достапно за нарачка
DEN 1514.40
DEN 1318.00
Достапност:


100% Најновите DIY MP3 Zishan Z1 DSD Играч Lossless Музика MP3 Hi Fi Музичкиот Плеер Поддршка Слушалки Засилувач DIY USB Звучна картичка Информации : Не вклучувајќи ТФ-картичка и читач на картички
Функција :
Производ Бренд : DIY Zishan MP3 Музика Игра
Производ Модел : Z1
Тип на производ : Професионални MP3 HIFI Музичкиот Плеер
Луксузна Метал unibody, Мода Алуминиум легура школка
Високо Квалитетни Аудио : 16 малку 192 KHz
Поддршка Музика Формат : MP3 WMA, итн.
Големина На Екранот : Нема Екранот
Max Поддршка : 256 GB ТФ/Микро Картичка Z1 поддршка lossless формат, 192k 32b вокал, 5.1 DTS WAV мулти-канал без конверзија, најновите DSD музика, поддршка ЧАРЛИ песна, поддршка DSD ISO, папка работа; самостојно аудио кристал + независни ES9023 DAC програма, вистински Lineout излез, Засилувач може да го замени op amp дизајн, треска capacitor, индикатори до HIFI, голем удар; живот 15 часа Објект Слика :

За производот

Меморија Големина:
Други
Балансиран Од:
No
Тело Материјал:
Метал
Поддржува EBook Читање:
No
Аудио Формат Поддршка:
FLAC,WAV,MP3,МАЈМУН
Пакет:
No
Bluetooth:
No
WIFI:
No
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Signal Noise Ratio:
≥96dB
Чување Тип:
Флеш Меморија
DSP:
STM32F4
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Број На Модел На:
LCK1103
DAC:
ES9023
Траење На Батеријата:
10 - 20 часа
Екранот:
No
Поддржува Снимање Функција:
No
Димензии (WxHxD):
80mm*50mm*20mm
Поддржува FM:
No
Големина На Екранот:
Никој
Стил:
Mp3
Бренд Име:
FENGRU
Има Говорници или не:
No
Надворешна Меморија:
Yes
Известување:
Не Вклучувајќи ТФ-картичка и читач на картички

Избор на клиент