Wholesaleretail ,Силикони 4 дупка овална дрво Форми Торта Калап Сапун Мувла ,бесплатен превозот дупка:8*6.3*2.5 CM
Новак - 30 %

Wholesaleretail ,Силикони 4 дупка овална дрво Форми Торта Калап Сапун Мувла ,бесплатен превозот дупка:8*6.3*2.5 CM

Достапно за нарачка
DEN 672.00
DEN 470.00
Достапност:

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.
21*17.8*2.5 CM
боја : случајни
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Функција :
Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, мраз
Употреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други
боја : испорачуваат по случаен избор.
големина на : Спецификации : дијаметар од околу 28 * висок 6 CM
Една дупка : 9.5 * ширина * висина 6 CM
(Капацитет : 200 ML)
*За попуст : ако цел повеќе од 5pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот .
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
g
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
houguanglan
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент