CT200 gasonline 6/4 цилиндар Автомобил, Мотор Автоматско Ултразвучно Инјектор Чистење Тестер машина 220/110V Подобро од Лансирањето CNC602A
Новак - 20 %

CT200 gasonline 6/4 цилиндар Автомобил, Мотор Автоматско Ултразвучно Инјектор Чистење Тестер машина 220/110V Подобро од Лансирањето

Достапно за нарачка
DEN 28800.00
DEN 23040.00
Достапност:

Ултразвукови чистење на коритото вграден;
3.
3 вклучување на ултразвукови систем, пулсова дозволувајќи им на ултразвукови енергија за отстранување било честички дури и да се изгради-up внатре инјекторите.
Важни Информации :
1. Поддршка не ги растурајте чист автомобил гориво систем. LED дисплеј;
2.
Auto mode Тест :
Во рамките на оваа функција, параметар на гориво притисок може да се прилагоди во реално време. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако се чувствувате превозот цена е премногу висока, pls контактирајте со нас.истекување и блок тест;
4. Затоа што течноста не може да брод од страна на воздухопловната, нашите CT200 не содржат Инјектор тест течни и Инјектор детергент. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Оваа машина е 6-цилиндричен инјектор за гориво чистење машина(со 6tube но, Тоа, исто така, поддршка за 4 цилиндри по блокирање два тест цевка )
а.инјектор тест.Пред ултразвукови чистење, се додава во ултразвукови почиста, не пак на ултразвукови почиста. Додадете 70 да го добие)
5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.) Осум цилиндричен мотор, кога користите CT200 се направи чистење на тестот, треба да се направи чистење на тест два пати по четири инјектор.Опремување со висок квалитет SIEMENS пумпа, го прават тоа endurable;
ФУНКЦИИ :
1.Не се во употреба, ве молиме да се стави надвор од сила приклучокот. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ултразвукови чистење , отстранување на карбид на инјектор;
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.
CT200 gasonline 6/4 цилиндар Автомобил, Мотор Автоматско Ултразвучно Инјектор Чистење Тестер машина 220/110 V Подобро од Лансирањето CNC602 A
Оваа CT200 Инјектор за Гориво Почиста & Тестер е со англиски Панел.Со сет на adaptors да се исчисти инјектори без демонтажа од моторот;
На CT200 чистење машина како да се работи :
1 Чисти инјектор е надвор со бензин или течност за чистење пред да го отворите машина
2 Ставање инјекторите во ултразвучно када по надвор од инјектор се ослободи од нечистотијата. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
7 инјекторите сега се врати на протокот на клупата за retesting на сите функции.На чистење додава во ултразвукови почиста само натопени инјекторите' игла е погодна. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Јас ќе ги провери повторно и да ви даде превозот попуст. Можете да го купите од вашиот локален пазар.
Униформност/Sprayability Тест :
Во рамките на оваа функција, параметрите на ВРТЕЖИ во минута, PW и време може да се прилагоди во реално време.На продолжи со работа за време на ултразвукови почиста не биде повеќе од 30min, во спротивно тоа ќе се скрати животот.Со обратна флеш функција, за чистење внатре кон надвор, за да се подобри чисти ефикасност;
6.Уникатно дизајниран различни соединенија bonder за сите видови на страна-влезот инјекторите;
5.
4 Фиксна инјекторите на главната машина.

За производот

моќност:
Стандард
Име На Модел:
CT200 Инјектор за Гориво Почиста&Тестер
Напон:
standard
Објектот Ширина:
5inch
Материјал Тип:
Пластични
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Висина:
6inch
Објектот Тежина:
24kg
Тип На Објект:
Други
Објектот Должина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
AUTOOL
Електронски:
No
Специјални Функции:
USB
Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Ажурирање:
Ажурирање преку официјалната веб-страница
Оригиналниот Започне Код скенер:
100% Оригинални и Автентични
Се работи за андроид или iso:
ДА!
начин на плаќање:
Т/T,Western Union,MoneyGram итн.
Пакет:
Силна Пакет

Избор на клиент