ББ-104 BEYBLADE МЕТАЛ+Двојно спин Фрлач
Новак - 10 %

ББ-104 BEYBLADE МЕТАЛ+Двојно спин Фрлач

Достапно за нарачка
DEN 404.64
DEN 364.00
Достапност:

Beyblade Фузија BB104 Извртени МЕТАЛ BEYBLADE Фрлач

За производот

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,12-15 Години
Пол:
Унисекс
Дијаметар:
beyblade
Број На Модел На:
beyblade
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Еден
Карактеристики:
Мини
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Предупредување:
beyblade

Избор на клиент