МОДЕЛ ФАНОВИ ВО ПАРК едно парче 23cm Крвава Roronoa Zoro GK смола статуа слика играчка за собирање

МОДЕЛ ФАНОВИ ВО ПАРК едно парче 23cm Крвава Roronoa Zoro GK смола статуа слика играчка за собирање

Достапно за нарачка
DEN 14352.00
Достапност:


Информации За Производот
ВО ПАРК СЕГА!
околу 23cm висина
смола направени
оригинални нови во кутија
последниот
кинески Независни дизајн
не содржи luffy слика

За производот

Возраст Опсег:
> 14 години
Mfg Серија Број:
Смола
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
произведено во Кина
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
модел фанови
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Број На Модел На:
едно парче Крвава Roronoa Zoro GK статуа
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
23cm
Големина:
One Size
Скала:
1/8

Избор на клиент