100pcs Бесплатен превозот,Zip заклучување kraft хартија Прозорец Торба,Храна Чај Суво Овошје торба,застане подарок торба,патент SEL запечатени ќеси 15-33cm
Новак - 5 %

100pcs Бесплатен превозот,Zip заклучување kraft хартија Прозорец Торба,Храна Чај Суво Овошје торба,застане подарок торба,патент

Достапно за нарачка
DEN 1387.20
DEN 1318.00
Достапност:


Топло prompt
1 : прирачник за мерење таму ќе биде малку грешка, ве молиме за разбирање.
2 : поради различни монитори, вистинската боја може да се исклучи боја и слики.
3 : постои потреба или прашањето може да оставите порака, ние веднаш ќе ви одговори на вас. Бидејќи на временската разлика, ве молиме почекајте трпеливо.
Име : Zip заклучување kraft хартија Прозорец Кеса кеса
Материјал : Храна Одделение 70gsm kraft,Прозорец Торба
Боја : Kraft хартија
Количина : 100 компјутери
Големина : 10x15cm / 3.94x5.91inch
12x20cm / 4.72x7.87inch
15x22cm / 5.91x8.66inch
18x26cm / 7.09x10.24inch
23x33cm / 9.06x12.99inch
Карактеристики : Ова е сет на 100 компјутери рамен kraft хартија подарок перница - тие се убави квалитет и силна дното. Тоа може да бидат спакувани чај, суво овошје, сушено месо конец сува храна
Ако купувате 2 или повеќе ќе има попуст од 5%, поставување на систем за автоматски да се пресмета.
1.Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.Ако изберете CNY линија,Одлично.
2.Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена.Ние ќе ви понудиме замена ( ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест)или пари назад.
Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не ја прими стоката во рамките на пропишаниот временски,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
3.Превозот :
Обработка на време : 2-7 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.Се надевам дека ќе може да се разбере нас.
Во САД : за 7-15 дена
Други земји : 24-60 дена
Да РУС & ГРАДНИК : за 26-60 дена
Далечински земји : 28-60 дена
(Русија, Белорусија,Аргентина, Бразил, Литванија,Маурициус, Ерменија, Израел, Уругвај, Украина,Латвија,словенија,Хрватска, Чиле,чешка,Малдиви,Боливија,Обединетите Арапски Емирати,Индија,порторико и во некои други земји на Европа, Јужна Америка.)
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4.Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука!

За производот

боја:
10x15cm, 12x20cm, 15x22cm, 18x26cm, 23x33cm
Повод:
Партија,Дипломирањето,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Куќа се Движи,Назад На Училиште,Нова Година,Денот на Таткото,Роденден
Бренд Име:
YAOSHENG
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
ks147
Материјал:
Kraft Хартија

Избор на клиент