Бесплатен превозот бренд пневматски фитинзи дел Воздух црева компоненти директно спојка конектор за OD големина 3мм СТП црево/Најлон Црево

Бесплатен превозот бренд пневматски фитинзи дел Воздух црева компоненти директно спојка конектор за OD големина 3мм СТП црево/Најлон

Достапно за нарачка
DEN 1132.80
Достапност:


Производи име : Pneumatics Фитинзи
Уметноста Не : KMH0300
Боја : бела
Погоден Црево Големина : OD 3ММ
Цена : за оваа големина OD 3мм, различна големина ќе биде во различни цена
(ако сте треба различни големина ве молиме даде забелешка и ние ќе се прилагоди цел цена соодветно за вас)
Примена : Тоа може да се примени во поврзан со СТП црево ,Најлон Црево.итн...
Спецификација се движи :

За производот

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
HUKMHA504(0300)
is_customized:
Yes

Избор на клиент