Девојка Летна Облека Шарени Shoulderless Вест & Широк Нога Панталони 2 парчиња Chiffon Облека Поставите бебе Девојка Мода Облека Децата Одговараат на
Новак - 30 %

Девојка Летна Облека Шарени Shoulderless Вест & Широк Нога Панталони 2 парчиња Chiffon Облека Поставите бебе Девојка Мода Облека

Достапно за нарачка
DEN 585.60
DEN 410.00
Достапност:


Девојка Летна Облека Шарени Shoulderless Вест & Широк Нога Панталони 2 парчиња Chiffon Облека Поставите бебе Девојка Мода Облека Децата Одговараат на
Големина информации
Големина
Топ должина cm
Градите cm
должина на здолниште
за висина
ознака големина
3 T
36cm
58cm
40cm
85-95cm
7
4 T
38cm
60см
41cm
95-105cm
9
5
40cm
62cm
42cm
105-115cm
11
6
42cm
64cm
43cm
115-125cm
13
7
44cm
68cm
44cm
125-135cm
15
Слика шоу

За производот

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Шорцеви
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
GOOPORSON
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
17270
Стил:
моден стил
квалитет:
Добар квалитет

Избор на клиент