2018 Нов Моден Бренд Облека Кул Блузи Мажите Кратко Sleeve Т кошула Racer Класичен Т-Маица Гроздобер неонски Tee Кошули
Новак - 15 %

2018 Нов Моден Бренд Облека Кул Блузи Мажите Кратко Sleeve Т кошула Racer Класичен Т-Маица Гроздобер неонски Tee Кошули

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 612.00
Достапност:


Забелешка 1 : Ние сме Азија Големина. Азија Големина е малку помал од НАС големина. 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Со разликата во мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 4 : Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени, и ние за поддршка на сопствени слики.
Забелешка 5 : Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C)


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Избор на клиент